Vision Express new Affiliate Program

Vision Express new affiliate program

TradeTracker Poland logo

Vision Express new affiliate program by TradeTracker Poland

The Vision Express new affiliate program is available from the TradeTracker Poland affiliate network. It has been listed under the salud y belleza sector.

Commission rates pay up to 6% This program has a cookie length of 20 days.

Kampania promuje ofertę sklepu Vision Express - największego sklepu z soczewkami online.

Z myślą o swoich Klientach Vision Express przygotowało soczewki kontaktowe i płyny do pielęgnacji pod marką iWear. Są one produkowane w najlepszych fabrykach Europy w oparciu o najnowsze technologie, tylko dla Vision Express. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość produktu i bezpieczeństwo użytkowania, a także zapewnić bardzo atrakcyjną cenę!

Model rozliczenia kampanii: CPS.

UWAGA!
Prosimy o korzystanie wyłącznie z materiałów dostępnych w panelu. Korzystanie z innych treści może skutkować odrzuceniem wygenerowanych transakcji!

Tracking mobile aktywny.

Zakaz wykorzystywania URL Klienta w reklamach w AdWords.

Account manager: Agata Bukowińska
Kontakt:
Jesteśmy największą w Polsce siecią salonów optycznych. Należymy do grupy GrandVision B.V. Od czasu istnienia naszej firmy, czyli od 1994 roku już ponad milion Klientów właśnie nam powierzyło opiekę nad swoim wzrokiem.

Nasze kolekcje tworzone są w oparciu o najnowsze trendy mody okularowej prezentowane na targach MIDO w Mediolanie i na paryskich targach SILMO. Oprócz renomowanych marek oferujemy również najmodniejsze wzory występujące pod mniej znanymi markami posiadające niższe ceny. Wiele proponowanych przez nas modeli dystrybuowanych jest na terenie Polski wyłącznie przez nasze salony. W salonach Vision Express dostępnych jest ponad 2500 modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych. Okulary prezentowane są w wygodny dla klienta sposób, który umożliwia każdemu obejrzenie całej ich ekspozycji i wyszukanie czegoś dla siebie: zarówno pod względem koloru jak i fasonu. Moda dotyczy zarówno okularów korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych.

For full details click through to TradeTracker Poland to find out more.
Join Program
visionexpress.pl

What is the commission rate for the Vision Express new affiliate program?

Commissions start from 6%.

What countries can I promote this program in?

At minimum and depending on network you should be able to promote the Vision Express new affiliate program in Poland.

How do I join the Vision Express new affiliate program?

In order to apply to the Vision Express new affiliate program you usually need to be a direct member of the program, or a member of TradeTracker Poland .