Chocolissimo Affiliate Program

Chocolissimo affiliate program

Does Chocolissimo have an affiliate program?

The Chocolissimo affiliate program is available through the Admitad Affiliate, TradeTracker Poland and MyLead affiliate networks. It has been listed under the alimentación y bebida sector.
Chocolissimo screenshot
chocolissimo.pl

What is the commission rate for the Chocolissimo affiliate program?

Commissions vary between 6% and 9% depending on the network. Commission details per network are shown in the detail below if we have them. Otherwise further details can be obtained by clicking through to the program or network.

What are the Earnings Per Click (EPC) with the Chocolissimo affiliate program?

Earnings Per Click (EPC) average around 164.91

What countries can I promote this program in?

At minimum and depending on network you should be able to promote the Chocolissimo affiliate program in Poland.

How do I join the Chocolissimo affiliate program?

In order to apply to the Chocolissimo affiliate program you usually need to be a direct member of the program, or a member of Admitad Affiliate, TradeTracker Poland or MyLead .

Details of each program and the network are shown below, along with links to each program. Even if you are a member of these networks already, just click through to the program, login and join.

Admitad Affiliate logo

Chocolissimo affiliate program by Admitad Affiliate

Chocolissimo to największy sklep z czekoladkami w polskim Internecie. Wysyłamy wspaniałe czekoladki na prezent lub dla czyjejś przyjemności w dowolne miejsce w Polsce i Europie. Czekoladki są wykonane z najwyższej jakości składników, zapakowane ze smakiem i dostarczane w wybrane miejsce Pocztą lub kurierem. W naszej ofercie znajdują się ręcznie robione czekoladki i unikalne czekoladowe produkty.

Zalety dla wydawców:

1) Atrakcyjna stawka

2) Wszystkie rodzaje ruchu są dozwolone

3) Duża ilość promocji na stronie

SEM with Brand Bidding are forbidden from 06.10.2021. Please do not use this traffic type.

It is also forbidden to use brand words in any form, even in case of errors and with prefixes of other words.

List of negative keywords - negative keywords

This program has a cookie length of 14 days.
For full details click through to Admitad Affiliate to find out more.
Join Program
TradeTracker Poland logo

Chocolissimo affiliate program by TradeTracker Poland

Produkty Chocolissimo to nie tylko jakość i smak czekolady, która przeznaczona jest dla koneserów. Dbamy również o różnorodność asortymentu wiedząc, że czekolada od wieków serwowana jest na gościnnych stołach, jest formą wyjątkowych upominków oraz konsumowana jest dla zaspokojenia własnych pragnień. Dlatego też, oferujemy ok. 300 smaków ręcznie robionych pralinek, czekoladę do picia w rozmaitych formach, czekoladowe fondue, ręcznie wylewane tafle czekoladowe łączące oryginalne smaki i zapachy, rozmaite rodzaje trufli, owoce w czekoladzie – to tylko niektóre z niezliczonych czekoladowych propozycji. Każdy z produktów Chocolissimo to czysta przyjemność, wypełniona szczerymi emocjami oraz mocą wrażeń


CPS 9%

W kampanii zabronione jest działanie stron rabatowych.

Account Manager: Anna Wysocka

​​Czekolada
To jest dopiero produkt dla każdego. Najwyższej jakości czekoladowe wyroby przygotowane specjalnie z myślą o wszystkich, którzy potrzebują akurat trochę uśmiechu i szczęścia. Nasze czekoladowe wyroby to prawdziwy rarytas. Przygotowaliśmy dla naszych klientów coś, co powinno sprawić im prawdziwą radość. Równie dobrze możesz też obdarować kogoś wyśmienitym czekoladowym prezentem. Dzięki czemu sprawisz mu wyjątkową przyjemność. Możesz też dodatkowo wybrać czekoladę z personalizowanymi dodatkami. Załóżmy taki na przykład, zestaw czekoladowych pralinek z indywidualnym zdjęciem dla najbliższych. To dopiero ciekawe rozwiązanie ze względu na możliwość nieporównywalnego uwydatnienia prezentu. Warto także zauważyć, że nasze czekolady są wykonane z najwyższej jakości składników oraz dopieszczone przez wykfalikowaną kadrę czekoladników. Dzięki temu możemy się nimi szczycić na każdym stole. Nasze produkty znajdziecie w kilkunastu krajach w europie, a kto wie gdzie, tak naprawdę zawędrował, przez te wszystkie lata. Jedno jest pewne Chocolissimo to czekolada!

Najlepsze czekoladowe prezenty!
Prezenty z personalizacją są nieustającym hitem. Nic tak nie wzrusza i nie zapada w pamięć jak prezenty od serca. Personalizacja nadaje przedmiotom jeszcze wyjątkowego, intymnego charakteru. Zobacz nasze pomysły na wyjątkowy prezent: czekoladki z własnym zdjęciem dla bliskiej osoby, czekoladki z nadrukiem - idealne na prezent dla gości weselnych, a także fotoczekoladę - nasz bestseller wśród foto prezentów na Walentynki. Jeżeli szukasz czegoś prostego i eleganckiego - zobacz nasze praliny w szkatułkach z grawerowaniem. Możesz dodać własną treść - datę ważnego wydarzenia, imiona, własny podpis lub krótką dedykację. Możesz także wybrać świetny prezent dla Babci i Dziadka z okazji ich wyjątkowego święta!

Pomysł na prezent na każdą okazję
Szukasz pomysłu na oryginalne życzenia? Już nie musisz! Sprawdź nasz Czekoladowy Telegram - słodką wiadomość pisaną czekoladą! Stwórz własną treść i wybierz opakowanie - klasyczne, wzorzyste lub z własnym zdjęciem. Nasze telegramy wykonujemy z aksamitnej, najwyższej jakości czekolady. Słodka niespodzianka gwarantowana! Możesz zaprojektować własny telegram lub skorzystać z naszych gotowych propozycji czekoladowych życzeń na ślub, podziękowań dla gości weselnych, przeprosiny, czy podziękowania. Nasze czekoladki idealnie nadają się także na tak wyjątkowe okazje jak Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Nauczyciela i już nawet nie wspominając o urodzinach czy imieninach. Mówiąc prościej, nie ma okazji, w której nasz czekoladowy prezent nie będzie odpowiedni. Każdy, kto kocha słodycze, na pewno będzie bardzo zadowolony z przepysznego zestawu czekoladek, a może czekoladowej figurki? Wybór należy do Ciebie! Wybierz prezent, który będzie najlepiej pasował do osoby, którą chcesz obdarować.

Commission rates pay up to 9%
This program has a cookie length of 30 days.
For full details click through to TradeTracker Poland to find out more.
Join Program
MyLead logo

Chocolissimo - PL affiliate program by MyLead

Chocolissimo is the largest chocolate shop on the Polish Internet. We send wonderful chocolates as a gift or for someone's pleasure to any place in Poland and Europe.

Commission rates from 6%
For full details click through to MyLead to find out more.
Join Program