Czasnabuty PL Affiliate Program

Czasnabuty PL affiliate program

Does Czasnabuty PL have an affiliate program?

The Czasnabuty PL affiliate program is available through the Admitad Affiliate and AWin affiliate networks.
Czasnabuty PL screenshot
czasnabuty.pl

What countries can I promote this program in?

At minimum and depending on network you should be able to promote the Czasnabuty PL affiliate program in Poland.

How do I join the Czasnabuty PL affiliate program?

In order to apply to the Czasnabuty PL affiliate program you usually need to be a direct member of the program, or a member of Admitad Affiliate or AWin .

Details of each program and the network are shown below, along with links to each program. Even if you are a member of these networks already, just click through to the program, login and join.

Admitad Affiliate logo

Czasnabuty PL affiliate program by Admitad Affiliate

Czasnabuty.pl to jeden z największych sklepów internetowych z obuwiem dla kobiet, oferujący duży wybór butów w atrakcyjnych cenach

Czasnabuty.pl to jeden z największych sklepów internetowych z obuwiem dla kobiet. W ofercie można znaleźć obuwie klasyczne a zarazem stylowe i modne, buty sportowe wygodne i komfortowe, jak również wiele innych modeli zgodnych z obowiązującymi trendami. Na stronie czasnabuty.pl znajdziemy obuwie w atrakcyjnych cenach, nie brakuje również ofert specjalnych, oraz promocji. Szeroki asortyment pozwoli na wybór idealnej pary dla siebie.

stawka CPS:

użytkownik powracający: 5%

użytkownik nowy: 6,6%

retargeting: 7,5%

This program has a cookie length of 30 days.
For full details click through to Admitad Affiliate to find out more.
Join Program
AWin logo

Czasnabuty PL affiliate program by AWin

Czasnabuty.pl to jeden z największych sklepów internetowych z obuwiem dla kobiet, oferujący duży wybór butów w atrakcyjnych cenach

Czasnabuty.pl to jeden z największych sklepów internetowych z obuwiem dla kobiet. W ofercie można znaleźć obuwie klasyczne a zarazem stylowe i modne, buty sportowe wygodne i komfortowe, jak również wiele innych modeli zgodnych z obowiązującymi trendami. Na stronie czasnabuty.pl znajdziemy obuwie w atrakcyjnych cenach, nie brakuje również ofert specjalnych, oraz promocji. Szeroki asortyment pozwoli na wybór idealnej pary dla siebie.

stawka CPS:

użytkownik powracający: 5%

użytkownik nowy: 6,6%

retargeting: 7,5%

For full details click through to AWin to find out more.
Join Program