Samsung LV Affiliate Program

Samsung LV Affiliate Program

Does Samsung LV have an affiliate program?

The Samsung LV affiliate program is available from the AWin affiliate network.
Samsung LV screenshot
www.samsung.com

What countries can I promote this program in?

At minimum and depending on network you should be able to promote the Samsung LV affiliate program in Latvia. Other regions also might be available for this program. You should contact the administers of the program to find out more.

How do I join the Samsung LV affiliate program?

In order to apply to the Samsung LV affiliate program you usually need to be a direct member of the program, or a member of AWin . Details of each program and the network are shown below, along with links to each program. Even if you are a member of these networks already, just click through to the program, login and join.

AWin logo

Samsung LV affiliate program by AWin

Kas mēs esam?

Samsung Electronics Baltics SIA.,. rada inovatīvas tehnoloģijas, kuras iedvesmo pasauli pozitīvām pārmaiņām un veido nākotnes paradumus, mainot televizoru, viedtālruņu, nēsājamo ierīču, planšetdatoru, kameru, digitālo ierīču un printeru izmantošanas veidus. Līdzās pārdomātajam ierīču klāstam mēs strādājam pie viedo tehnoloģiju risinājumiem un iniciatīvām, piemēram, Smart Home un Digital Health.

Kāpēc pievienoties partneru programmai?

Samsung saviem klientiem piedāvā plašu ierīču klāstu un jaunus produktus katru gadu.

Lai garantētu labāko klientu apkalpošanu, Samsung piedāvā vairākus bezmaksas pakalpojumus, piemēram, preču piegādi un sadzīves tehnikas, kā arī televizoru uzstādīšanu.

Samsung sniedz atbalstu saviem klientiem katrā sadarbības solī  – sākot no informācijas sniegšanas pirms preču izvēles, to iegādes laikā, kā arī konsultēs par ierīces uzstādīšanu, atjaunināšanu vai tās lietošanu.

Katru mēnesi tiek izsludināts īpašais piedāvājums, kuru regulāri papildina vairākas citas iknedēļas akcijas. Jaunas ierīces mūsu produktu klāstam  pievienojas katru gadu. Turklāt ir pieejami īpašie piedāvājumi pirms jauno produktu prezentācijām.

Kādi ieguvumi Jums būs no Samsung Awin programmas?

Baneri: radošais saturs, kas regulāri tiek atjaunots, balstoties uz akcijām un sezonālajiem pasākumiem.

Komisija: saņem līdz pat 6 % komisijas maksā

Kuponu kodi: pieejami izvēlei gan standarta, gan ekskluzīvi kodi. Samsung patur iespējas piedāvāt noteiktus kuponu kodus ar samazinātu komisijas apmēru.

Samsung aktīvi, logo, video un citi materiāli, kas nepieciešami izmantošanai, tiks nodrošināti ievērojot striktu konfidencialitāti. Šo informāciju nav paredzēts izpaust trešajām pusēm, cilvēkiem, kas nav Jūsu uzņēmuma darbinieki, kā arī darbiniekiem, kas strādā uzņēmumā, bet nav saistīti ar šo programmu un līdz ar to – nav autorizēti piekļūt tās informācijai.

For full details click through to AWin to find out more.
Join Program