Activlab PL Affiliate Program

Activlab PL Affiliate Program

Does Activlab PL have an affiliate program?

The Activlab PL affiliate program is available from the AWin affiliate network.
Activlab PL screenshot
www.activlab.pl

What countries can I promote this program in?

At minimum and depending on network you should be able to promote the Activlab PL affiliate program in Poland. Other regions also might be available for this program. You should contact the administers of the program to find out more.

How do I join the Activlab PL affiliate program?

In order to apply to the Activlab PL affiliate program you usually need to be a direct member of the program, or a member of AWin . Details of each program and the network are shown below, along with links to each program. Even if you are a member of these networks already, just click through to the program, login and join.

AWin logo

Activlab PL affiliate program by AWin

Activlab to polska marka suplementów diety z blisko 19 letnim doświadczeniem na rynku fitness i nie tylko. Brand jest bardzo rozpoznawalny i charakterystyczny. Czerwone opakowania odżywek białkowych, kreatyn i aminokwasów są widoczne nawet na półkach sklepowych marketów i sieci sportowych. Nasze zasięgi nie ograniczają się tylko do rodzimego rynku, ale dzięki silnie rozwiniętej sieci handlowej, stajemy się mocno konkurencyjni na zagranicznych rynkach.

Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za jakość produktów, dobre składy i atrakcyjne ceny. Posiadamy własne, zaawansowane zaplecze produkcyjne i technologiczne, wraz z laboratoriami do opracowywania receptur i testowania każdej partii produktów. Nasza oferta jest skierowana głównie do osób aktywnych fizycznie i uprawiających sport, ale mamy również wiele produktów dla osób, które po prostu cenią sobie rolę suplementów dla wsparcia zdrowia i odporności. Z kolei profesjonalni sportowcy, którzy trenują np. sporty walki czy sporty wytrzymałościowe, jak bieganie czy kolarstwo, również znajdą produkty odpowiednie dla siebie pod szyldem Activlab.

Niedawno powołaliśmy do życia nową submarkę - Activlab Pharma, która oferuje prozdrowotne suplementy diety. Nasze produkty zyskują bardzo dużą popularność w aptekach, w tym również u największych graczy internetowej farmacji. Activlab Pharma doskonale odpowiada na potrzeby rynku, oferując najpopularniejsze produkty w bardzo atrakcyjnych cenach i farmaceutycznym standardzie jakości.

Program partnerski zakłada promocje sklepu internetowego Activlab.pl. Nasz e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie i zmienia, dostosowując się do najwyższych standardów współczesnego handlu w sieci.

Activlab - Twoje cele to nasza pasja!

For full details click through to AWin to find out more.
Join Program