Karaca Home TR Affiliate Program

Karaca Home TR affiliate program

Does Karaca Home TR have an affiliate program?

The Karaca Home TR affiliate program is available through the Admitad Affiliate and MyLead affiliate networks.
Karaca Home TR screenshot
www.karaca-home.com

What is the commission rate for the Karaca Home TR affiliate program?

Commissions start from 4.8%. Commission details per network are shown in the detail below if we have them. Otherwise further details can be obtained by clicking through to the program or network.

What are the Earnings Per Click (EPC) with the Karaca Home TR affiliate program?

Earnings Per Click (EPC) range between 8.00 and 25.00

What countries can I promote this program in?

At minimum and depending on network you should be able to promote the Karaca Home TR affiliate program in Turkey.

How do I join the Karaca Home TR affiliate program?

In order to apply to the Karaca Home TR affiliate program you usually need to be a direct member of the program, or a member of Admitad Affiliate or MyLead .

Details of each program and the network are shown below, along with links to each program. Even if you are a member of these networks already, just click through to the program, login and join.

Admitad Affiliate logo

Karaca Home TR affiliate program by Admitad Affiliate

Porselen sektöründe faaliyet gösteren, Türkiye’nin köklü firmalarından Karaca’nın ev tekstili alanında katma değerli tasarımlar sunan markası Karaca Home, estetik ve kaliteyi bir arada tüketicileriyle buluşturuyor. Ocak 2012’de hayata geçen Karaca Home markası, kısa sürede tüketicilerin evlerine girerek büyük beğeni topladı. Karaca Home markası ev tekstili sektöründe 2013 yılının ilk altı ayında Türkiye’nin alanında en iyi markası olmayı başardı ve bu başarıyı günümüze kadar sürdürdü. Karaca Home, Marketing TR dergisinin düzenlediği The One Awards 2016’da ‘Ev Tekstili-Dekorasyonu Sektöründe Yılın En Başarılı Markası’ seçildi. Türkiye’deki başarılarını uluslararası arenaya da taşıyan Karaca Home 2016 yılında, International Home and Housewares Show’da sektörünün mağazacılık alanında en iyilerinin yarıştığı Global Inovasyon Ödülleri (GIA) kapsamında 25 firma arasından Martin M. Pegler Görsel Düzenleme Mükemmeliyet Ödülü’ne layık görüldü.

Birbirinden şık nevresim takımları, yatak örtüleri, battaniyeler, havlu ve bornoz takımları Karaca Home’un geniş ürün gamı içerisinde yer alıyor. Karaca Home’un ev tekstili tasarımları her sezona özel olarak farklı konseptlerde sunuluyor. %100 pamuk, bambu pamuk, bambu penye ve %100 penye kullanılan ürünler, kalite ve estetiği bir araya getiriyor. Karaca Home ürünleri arasında tekstil ürünlerinin yanı sıra aksesuar seçenekleri de bulunuyor. Özellikle dokunma duyusunu harekete geçiren, arınma ve rahatlama gibi ihtiyaçları cevaplayan ürünler, doğallığın pozitif enerjisini evlere taşıyor.

Karaca Home koleksiyon tasarımları İtalya, İspanya, Hollanda ve İngiltere stüdyolarından seçilmiş özel tasarımcılar tarafından hazırlanıp, İstanbul’daki tasarımcılar tarafından yorumlanarak renklendiriliyor.

Karaca Home’un 2020 yılı itibari ile Türkiye genelinde 493’e yakın bayii, 106 franchise ve 20 AVM ve cadde mağazası bulunuyor. Üretim tesisi Denizli’de olan Karaca Home ayrıca Uşak ve Bursa’da yeni yatırımlara destek olarak farklı tedarikçiler ile de çalışıyor. Yaklaşık 202 kişilik çalışanı ile Karaca Home ev tekstili sektöründe istihdam yaratmaya devam ediyor.

This program has a cookie length of 30 days.
For full details click through to Admitad Affiliate to find out more.
Join Program
MyLead logo

Karaca Home - TR affiliate program by MyLead

Promote the online store Karaca Home, where you will find all the necessary things for your home or apartment. A wide assortment will allow you to tastefully arrange any room in the comfort of your home.

Commission rates from 4.8%
For full details click through to MyLead to find out more.
Join Program