Just Paul Affiliate Program

Just Paul Affiliate Program

Does Just Paul have an affiliate program?

The Just Paul affiliate program is available through the MyLead and TradeTracker Poland affiliate networks. It has been listed under the moda y joyas sector.
Just Paul screenshot
justpaul.pl

What is the commission rate for the Just Paul affiliate program?

Commissions vary between 4% and 5% depending on the network. Commission details per network are shown in the detail below if we have them. Otherwise further details can be obtained by clicking through to the program or network.

What countries can I promote this program in?

At minimum and depending on network you should be able to promote the Just Paul affiliate program in Poland. Other regions also might be available for this program. You should contact the administers of the program to find out more.

How do I join the Just Paul affiliate program?

In order to apply to the Just Paul affiliate program you usually need to be a direct member of the program, or a member of MyLead or TradeTracker Poland . Details of each program and the network are shown below, along with links to each program. Even if you are a member of these networks already, just click through to the program, login and join.

MyLead logo

Just Paul affiliate program by MyLead

Promote Just Paul a young and energetically developing brand on the clothing market in Poland.

Commission rates from 4%
For full details click through to MyLead to find out more.
Join Program
TradeTracker Poland logo

Just Paul affiliate program by TradeTracker Poland

Kampania Just Paul ma na celu promocję sklepu JustPaul

Kampania rozliczana w modelu CPS.

Opiekun kampanii: Anna Wysocka
AW
Just Paul jest młodą i energicznie rozwijającą się marką na rynku odzieżowym w Polsce, tworzoną z pasji do mody i wielkomiejskiego stylu życia.

Ubrania Just Paul cechuje niewymuszona elegancja, luz i nonszalancja, która w połączeniu z dzianinami wysokiej jakości kreuje nowy wymiar casualowego stylu.

Cechą charakterystyczną i wyróżniającą markę na tle innych jest elastyczna produkcja i błyskawiczna reakcja na zmieniające się trendy i pory roku, stąd nie tworzymy dwóch, zamkniętych kolekcji w roku, a raczej próbujemy zaskakiwać i proponować nowe rzeczy na bieżąco przez cały sezon. Staramy się wprowadzać jak najkrótsze serie produktów, dzięki czemu ubrania zachowują niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Just Paul spełnia potrzeby nowoczesnej kobiety, ceniącej wygodę i komfort w codziennym życiu, ale chcącej też podkreślić swoją kobiecość i walory. Marka skierowana jest do pewnych siebie, świadomych swego piękna i ciała kobiet. Dla takich, które lubią uwodzić i czarować. Znamy się na kobietach i wiemy co należy zrobić, aby w każdej sytuacji czuły się swobodnie i sexy.

Just Paul pokochały już gwiazdy i fashionistki, teraz jest czas na Ciebie!
Commission rates pay up to 5%
This program has a cookie length of 30 days.
For full details click through to TradeTracker Poland to find out more.
Join Program